צד נדרש:

תמי גינור

ע"י ב"כ עו"ד איתי ברדה

התובעת: טריאוה אסטרדה ע"י ב"כ עו"ד עטרה שיינברגר
הנתבעת: קרן הגמלאות המרכזית בניהול מיוחד ע"י ב"כ עו"ד תומר אלטוס
בית הדין האזורי לעבודה תל אביב פ"ה 2867-04-19

30 אוגוסט 2020 לפני: כב' השופט אלעד שביון

החלטה

1. בפניי בקשת תמי גינור (להלן – גינור) להצטרף כצד להליך. לטענת גינור בינה לבין התובעת מתנהל תיק דומה (ת"ע 9176-07-19) בבית המשפט לענייני משפחה בפני כב' השופט יחזקאל אליהו. במסגרת תיק זה טוענת התובעת כי היא הידועה בציבור של המנוחה ולגרסת גינור בידה להוכיח כי אין שחר לטענה כאמור. לנוכח האמור ובהתחשב בכך שמדובר בתיקים דומים יש להורות על צירוף גינור כצד להליך לצורך עשיית צדק.

2. הנתבעת מסכימה לבקשה, שכן לטענתה מהבקשה עולה, כי מתנהל בין גינור לתובעת תיק דומה ובידיה ראיות שונות היכולות לשפוך אור על הקשר בין התובעת למנוחה ובעזרת ראיות אלו ניתן להגיע לחקר האמת

3. התובעת מבקשת לדחות את הבקשה. גינור אינה מפרטת את העילה המשפטית שמכוחה מוגשת בקשה זו; הנתבעת יכולה לזמן את גינור כעדה ואין כל צורך לצרף אותה כצד להליך שאינו מעניינה כלל. לתובעת עדויות וראיות למכביר לעניין מעמדה כ"ידועה בציבור" של המנוחה אשר ללא כל ספק יאיינו את עדותה; עניינו של התיק המתנהל בבית המשפט לענייני משפחה שונה לחלוטין ומאחר שהוא מתנהל שם, לא ניתן לפרט את הסוגיה הנדונה בתיק זה; בית המשפט לענייני משפחה נתן החלטה מפורשת כי עניין הידועה בציבור לא ידון בתיק זה. המדובר בבקשה לקיום צוואה שהגישה גינור והתובעת הינה יורשת את מחצית העיזבון אשר על כן אין כל משמעות להיותה ידועה בציבור, אם לאו. ברי, כי אין מותירים לאישה זרה מחצית מרכוש המנוחה.

איב טריאוה אסטרדה

איב טריאוה אסטרדה

צלם : מיאלי צחי

4. במסגרת תשובה מטעם גינור היא ציינה, כי טענתה של התובעת לפיה הסוגיה בתיק בבית המשפט לענייני משפחה אינה קשורה לבירור העובדה האם התובעת הייתה 'ידועה בציבור' של המנוחה אינה אמת; אם היה מדובר בסוגיות שונות כטענת התובעת לא הייתה צריכה להיות התנגדות לצרופה של גינור לתיק. גינור מבקשת לעשות צדק, הן בתיק זה והן בתיק המתנהל בפני בית המשפט לענייני משפחה; בידי ב"כ גינור חומרים וראיות אשר יסייעו לביה"ד בעשיית צדק.

עורכת דין תמי גינור

עורכת דין תמי גינור

צלם : מיאלי צחי

5. לאחר שעיינתי בבקשה ובתגובות השונות מצאתי לצרף את גינור כצד נדרש להליך.

6. בהתחשב בטענה, כי בין גינור לתובעת מתנהל הליך דומה בבית המשפט לענייני משפחה, בהתאם לסמכותי כאמור בתקנה 18 לתקנות בית הדין לעבודה (סדרי דין), התשנ"ב-1991 ועל מנת שניתן יהיה להכריע ולפסוק ביעילות ובשלמות בכל השאלות הכרוכות בתובענה הנני מורה על צירופה של גינור כצד נדרש להליך.

7. צירוף גינור כצד נדרש עשוי לסייע לביה"ד להגיע לחקר האמת לאחר שישמע את כל הצדדים הקשורים לעניין.

8. גינור תגיש עמדה בכתב עד ליום 30.9.20.

9. התיק נקבע לקדם משפט נוסף ליום 29.11.20 בשעה 11:00 בנוכחות הצדדים וב"כ.

ניתנה היום, י' אלול תש"פ, (30 אוגוסט 2020), בהעדר הצדדים ותישלח אליהם.

מידע נוסף על משפחת גינו

תמי גינו

תמי גינור

עו"ד תמי גינור

לכאורה כי תמי גינו ( תמר גינור ) והתובעת הינן הזוכות בצוואה של עיזבון המנוחה בחלקים שווים. התובעת מתנגדת לקיום הצוואה וכך גם אחייני המנוחה .

תמי גינור עורכת דין

המשך בקרוב מאוד

נפגעתם מעורכת דין תמי גינו

זה הזמן לספר לנו על זה
© 2022 - חדשות ישראל באינטרנט
אלוהי המוסר ברשת למען יראו וייראו